29 февраль санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
544 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 82,3 млрд сўм бўлган 264 та лот 98,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• сони 15 та
• бошланғич нархи 73,5 млрд сўм
• сотилган нархи 77,3 млрд сўм
Самарқанд вилояти Нарпай туманида жойлашган бошланғич нархи 34,3 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази балансидаги бўш турган ёқилғи мойлаш базаси 35,9 млрд сўмга сотилди.
• сони 43 та
• бошланғич нархи 2,4 млрд сўм
Бухоро вилояти Бухоро шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 200 млн сўм бўлган Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги вилоят бошқармаси балансидаги бинонинг 2-қавати 901 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 94 та
• сотилган нархи 7,1 млрд сўм
• ер майдони 1,7 га
Фарғона вилояти Тошлоқ туманидан бошланғич нархи 16,8 млн сўм бўлган суюқ ёқилғи қуйиш шохобчаси қуриш учун 6 сотих ер участкаси 1,5 млрд сўмга сотилди.
Суд ва бошқа органлар ижро ҳужжатлари бўйича:
• бошланғич нархи 2,3 млрд сўм
• сотилган нархи 5,3 млрд сўм
Тошкент вилояти Янгийўл туманидан бошланғич нархи 1,1 млрд сўм бўлган база ҳудуди 3,8 млрд сўмга сотилди.
• сони 30 та
• бошланғич нархи 10 млн сўм
• сотилган нархи 247 млн сўм
Тошкент вилояти Пискент туманидан бошланғич нархи 0,2 млн сўм бўлган кўчма савдо жойи 40 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 29 февраля
На аукционы и открытые торги было выставлено 544 лота. Также было реализовано 264 объекта со стартовой ценой 82,3 млрд сумов за 98,1 млрд сумов.
• стартовая цена 73,5 млрд сум
• цена продажи 77,3 млрд сум
• Мазутная база, принадлежащая Центру по эффективной организации использования государственных объектов, расположенная в Нарпайском районе Самаркандской области, со стартовой ценой 34,3 млрд сумов продана за 35,9 млрд сумов.
• Второй этаж здания, принадлежащий территориальному управлению Агентства ифнормаций и массовых коммуникаций, расположенный в городе Бухара Бухарской области, со стартовой ценой 200 млн сумов сдан в аренду за 901 млн сумов.
• количество 94
• цена продажи 7,1 млрд сум
• Земельный участок, расположенный в Ташлакском районе Ферганской области, площадью 6 соток, со стартовой ценой 16,8 млн ​​сумов продан за 1,5 млрд сумов для строительства заправочной станции жидкого топлива.
• Территория базы, расположенной в Янгиюльском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 1,1 млрд сумов продана за 3,8 млрд сумов.
• стартовая цена 10 млн сум
• цена продажи 247 млн сум
• Мобильная торговая точка, расположенная в Пскентсом районе Ташкентской области, со стартовой ценой 0,2 млн ​​сумов продана за 40 млн сумов.