26 май санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
936 та лот очиқ аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 96,3 млрд сўм бўлган 556 та лот 117,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• Сони 14 та
• Бошланғич нархи 73,4 млрд сўм
• Сотилган нархи 77,6 млрд сўм
• Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 3,2 млрд сўм бўлган "Микрокредитбанк" АТБ балансидаги 2 қаватли ертўлали банк ва хўжалик бинолари 3,4 млрд сўмга сотилди.
• Сони 49 та
• Бошланғич нархи 338 млн сўм
• Сотилган нархи 5,4 млрд сўм
• Бухоро вилояти Бухоро шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 4,1 млн сўм бўлган 28-умумий ўрта таълим мактабининг ошхонаси 36,4 млн сўмга ижарага берилди.
• Сони 85 та
• Бошланғич нархи 2,9 млрд сўм
• Сотилган нархи 4,2 млрд сўм
• Ер майдони 10,5 га
• Қашқадарё вилояти Қарши шаҳридан бошланғич нархи 881,6 млн сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 1,06 гектар ер участкаси 1,1 млрд сўмга сотилди.
• Фарғона вилояти Фарғона шаҳридан бошланғич нархи 644,9 млн сўм бўлган кичик саноат зоналаридаги 1,25 гектар ер участкаси 677,1 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 26 мая
На аукционы и открытые торги было выставлено 936 лота. Также было реализовано 556 объекта со стартовой ценой 96,3 млрд сумов за 117,1 млрд сумов.
• стартовая цена 73,4 млрд сум
• цена продажи 77,6 млрд сум
• 2-х этажные здания банка и хозяйства с подвалом со стартовой ценой 3,2 млрд сумов, находящийся на балансе АКБ "Микрокредитбанк", ​​расположенный в городе Термезе  Сурхандарьинской области, проданы за 3,4 млрд сумов.
• стартовая цена 338 млн сум
• Столовая 28-й общеобразовательной школы, с годовой арендной ставкой 4,1 млн ​​сумов в городе Бухаре Бухарской области сдана в аренду за 36,4 млн ​​сумов.
• цена продажи 4,2 млрд сум
• площадь земельного участка 10,5 га
• Земельный участок, расположенный в городе Карши Кашкадарьинской области, площадью 1,06 га, со стартовой ценой 881,6 млн ​​сумов продан за 1,1 млрд сумов под строительство столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок в малой промышленной зоне, расположенный в городе Фергана Ферганской области, площадью 1,25 га, со стартовой ценой 644,9 млн ​​сумов продан за 677,1 млн сумов.