12 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижалари
230 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 10,3 млрд сўм бўлган 120 та лот 28,4 млрд сўмга реализация қилинди.
• Сони 2 та
• Бошланғич нархи 4,5 млрд сўм
• Сотилган нархи 10,3 млрд сўм
Бухоро вилояти Бухоро шаҳрида жойлашган бошланғич нархи 4,1 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Бухоро вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги собиқ маъмурий бино 9,1 млрд сўмга сотилди.
• Сони 18 та
• Бошланғич нархи 318 млн сўм
• Сотилган нархи 575,5 млн сўм
Тошкент шаҳри Яккасарой туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 54,9 млн сўм бўлган ихтисослашган давлат мактаби балансидаги бино қисми 263,4 млн сўмга ижарага берилди.
• Сони 37 та
• Бошланғич нархи 2,1 млрд сўм
• Сотилган нархи 6,2 млрд сўм
• Ер майдони 1,7 га
Тошкент вилояти Бўстонлиқ туманидан бошланғич нархи 173 млн сўм бўлган кўп қаватли тураржой бинолари ва мажмуалари қуриш учун 8 сотих ер участкаси 1,04 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 12 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 230 лота. Также было реализовано 120 объекта со стартовой ценой 10,3 млрд сумов за 28,4 млрд сумов.
• цена продажи 10,3 млрд сум
• Бывшее административное здание, расположенное в городе Бухара Бухарской области, принадлежащее территориальному управлению Бухарской области Центра по организации эффективного использования пустующих объектов, со стартовой ценой 4,1 млрд сумов продано за 9,1 млрд сумов.
• стартовая цена 318 млн сум
• цена продажи 575,5 млн сум
• Часть здания, принадлежащая специализированной государственной школе, с первоначальной годовой арендной ставкой 54,9 млн ​​сумов в Яккасарайском районе города Ташкента, сдана в аренду за 263,4 млн сумов.
• Земельный участок, расположенный в Бостанлыкском районе Ташкентской области, площадью 8 соток, со стартовой ценой 173 млн ​​сумов продан за 1,04 млрд сумов для строительства многоэтажных жилых домов.