15-oktabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
248 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 12,3 mlrd so'm bo'lgan 325 ta lot 17,6 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 2,7 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 2,9 mlrd so‘m
• Xorazm viloyati, Shovot tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 1,5 mlrd so‘mlik AT "Xalq Bank" balansidagi qushxona va teri xom ashyosiga ishlov berish binosi 1,6 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 581,7 mln so‘m
• sotilgan narxi 688,4 mln so‘m
• Toshkent shahar Olmazor tumanida joylashgan boshlang‘ich yillik ijara stavkasi 100,8 mln so‘m bo‘lgan Respublika Ixtisoslashtirilgan onkologiya va radiologiya ilmiy-amaliy tibbiyot markazi Toshkent viloyat filiali balansidagi bino qismi 151,2 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 184 ta
• boshlang'ich narxi 5,7 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 8,2 mlrd so‘m
• yer maydoni 15,4 ga
• Toshkent shahar Olmazor tumanidan boshlang'ich narxi 1,2 mlrd so‘m bo‘lgan oshxona, kafelar va savdo uylari qurish uchun 2,5 sotix yеr uchastkasi 3,4 mlrd so‘mga sotildi.
• Surxondaryo viloyati Termiz shahridan boshlang'ich narxi 1,1 mlrd so‘m bo‘lgan umumta’lim maktabi qurish uchun 54 sotix yеr uchastkasi 1,2 mlrd so‘mga sotildi.
• Toshkent shahar Olmazor tumanidan boshlang'ich narxi 2,5 mlrd so‘m bo‘lgan oshxona, kafelar va savdo uylari qurish uchun 6 sotix yеr uchastkasi 2,6 mlrd so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 15 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 248 лота. Также было реализовано 325 объекта со стартовой ценой 12,3 млрд сумов за 17,6 млрд сумов.
• Вольер и здание по переработке кожевенного сырья, принадлежащий АК "Халқ Банк", расположенный в Шовотском районе Хорезмской области, со стартовой ценой 1,5 млрд ​​сумов продана за 1,6 млрд сумов.
• стартовая цена 581,7 млн сум
• цена продажи 688,4 млн сум
• Часть здания, принадлежащая филиалу Ташкентской области Республиканского центра специализированной онкологии и радиологии научно-практической медицины, расположенная в Алмазарском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 100,8 млн ​​сумов сдана в аренду за 151,2 млн сумов.
• количество 184
• площадь земельного участка 15,4 га
• Земельный участок, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, площадью 2,5 соток, со стартовой ценой 1,2 млрд ​​сумов продан за 3,4 млрд сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в городе Термез Сурхандарьинской области, площадью 54 сотки, со стартовой ценой 1,1 млрд ​​сумов продан за 1,2 млрд сумов для строительства общеобразовательной школы.
• Земельный участок, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, площадью 6 соток, со стартовой ценой 2,5 млрд ​​сумов продан за 2,6 млрд сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.