11-oktabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
457 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 64,5 mlrd so'm bo'lgan 206 ta lot 70,9 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 918 mln so‘m
• sotilgan narxi 964 mln so‘m
• Toshkent viloyati Bekobod shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 918,2 mln so‘m bo‘lgan Davlat aktivlarini boshqarish agentligi Toshkent viloyati hududiy boshqarmasi balansidagi noturar joy binosi 964,1 mln so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 1,7 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 1,8 mlrd so‘m
• Navoiy viloyati Xatirchi tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 1,7 mlrd so‘mlik "O‘ztelekom" AJ balansidagi ma’muriy bino 1,8 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 66,1 mln so‘m
• sotilgan narxi 695,1 mln so‘m
• Toshkent shahri Chilonzor tumanida joylashgan boshlang‘ich yillik ijara stavkasi 46,7 mln so‘m bo‘lgan Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti balansidagi bino qismi 597,7 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 160 ta
• boshlang'ich narxi 60,4 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 65,9 mlrd so‘m
• yer maydoni 43 ga
• Toshkent shahar Olmazor tumanidan boshlang'ich narxi 615,9 mln so‘m bo‘lgan ofis binolari qurish uchun 1,5 sotix yеr uchastkasi 1,5 mlrd so‘mga sotildi.
• Toshkent shahar Yangi hayot  tumanidan boshlang'ich narxi 414,7 mln so‘m bo‘lgan oshxona, kafelar va savdo uylari qurish uchun 3,5 sotix yеr uchastkasi 787,9 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 11 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 457 лота. Также было реализовано 206 объекта со стартовой ценой 64,5 млрд сумов за 70,9 млрд сумов.
• стартовая цена 918 млн сум
• цена продажи 964 млн сум
• Здание нежилого места, принадлежащее Ташкентскому областному территориальному управлению Агентства по управлению государственными активами, расположенное в городе Бекабад Ташкентской области, со стартовой ценой 918,2 млн ​​сумов продано за 964,1 млн сумов.
• Административное здание, принадлежащее АО "Узтелеком", расположенное в Хатирчинском районе Навоийской области, со стартовой ценой 1,7 млрд ​​сумов продано за 1,8 млрд сумов.
• стартовая цена 66,1 млн сум
• цена продажи 695,1 млн сум
• Часть здания, принадлежащая Ташкентскому государственному экономическому университету, расположенная в Чиланзарском районе города Ташкента, со стартовой арендной ставкой 46,7 млн ​​сумов сдана в аренду за 597,7 млн сумов.
• количество 160
• стартовая цена 60,4 млрд сум
• цена продажи 65,9 млрд сум
• площадь земельного участка 43 га
• Земельный участок, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, площадью 1,5 соток, со стартовой ценой 615,9 млн ​​сумов продан за 1,5 млрд сумов для строительства офисных зданий.
• Земельный участок, расположенный в Янги хаётском районе города Ташкента, площадью 3,5 соток, со стартовой ценой 414,7 млн ​​сумов продан за 787,9 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.